Lista zajęć Marta Kubizna-Lemieszkiewicz Stretching z elementami pilatesu

Stretching z elementami pilatesu

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Zajęcia: poniedziałek g. 8.50-9.50
środa g. 8.50-9.50
piątek g. 10.00-11.00

Opłata za miesiąc: 1xtyg: 80 zł
2xtyg: 150 zł
3xtyg: 200 zł

Pilates jest wszechstronną i bezpieczną metodą ćwiczeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jest on odpowiedni dla dorosłych, dzieci, osób starszych, a także osób z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi, niejednokrotnie pomagając zwalczyć ich objawy. O ile lekarz nie stwierdzi przeciwwskazań do uprawiania pilatesu (poważne choroby przewlekłe, zagrożona ciąża, niedawne oparacje itd.), możesz podjąć treningi bez względu na wiek, wagę czy dotychczasowy poziom sprawności.
Pilates to skuteczny, a przy tym bardzo przyjemny program rozciągający, korzystny dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
Pilates to skuteczny trening miesni glębokich polecany szczególnie jako element pracy nad tzw. gorsetem mięśniowym (core), odpowiedzialnym za utrzymanie prawidłowej postawy, stabilność i koordynację ruchów całego ciała. Ćwiczenia core stability odgrywają dużą rolę w profilaktyce i korekcji wad postawy, łagodzą ból i sztywność pleców.
Pilates szczególnie dobrze koi skołatane nerwy, wyzwala endorfiny i poprawja nastroj. Zajęcia odbywają się bez pośpiechu, w spokojnej atmosferze, przy nastrojowej muzyce. Ćwiczenia rozluźniają obolałe mięśnie, napięte wskutek stresu.

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: [email protected]

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również