Lista zajęć Aneta Osiecka Joga łagodna - Dom Otwarty

Joga łagodna - Dom Otwarty

Kategoria

fitness / joga

Opis

Joga – najprościej mówiąc jest sztuką przywracania harmonii i odnajdywania równowagi w sobie samym. Uważna i skupiona praktyka asan – pozycji jogi – oraz głęboki i uważny oddech pomagają zaspokoić potrzeby ciała oraz odnaleźć spokój i harmonię. Na poziomie fizycznym – ćwiczenia jogi pozwalają poczuć się lepiej, sprawniej, zdrowiej, uwalniają z ciała stresy i napięcia. Na poziomie emocjonalnym natomiast wyciszają i uspokajają rozbiegany umysł.
Zapraszamy niezależnie od wieku, wyglądu czy kondycji fizycznej (nie trzeba być elastycznym ani wysportowanym, aby zacząć ćwiczyć jogę). Ćwiczymy boso, w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju (np. legginsy i koszulka), na antypoślizgowych matach.
Zajęcia trwają 90 minut. Wszelkie pomoce mamy: maty, klocki, paski. Jednak dla większego komfortu warto zabrać ze sobą swoją matę.

Termin zajęć: poniedziałek godz. 18:00-19:30
Koszt: 140 zł/ miesiąc; 35 zł/ 1 zajęcia

Prowadząca: Aneta Osiecka – trenerka jogi, instruktorka technik relaksacyjnych. Jestem absolwentką 3 letniego kursu nauczycielskiego Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara oraz studiów podyplomowych “Relaksacja i joga” na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Bazą mojej jogicznej pracy jest METODA IYENGARA – precyzyjna, dbająca o prawidłowe wykonanie pozycji i obejmująca stosowanie pomocy takich jak klocki, paski lub koce, pozwalająca na różnicowanie poziomu i intensywności zajęć zależnie od samopoczucia i kondycji uczestników.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również