Lista zajęć Pilates Solvay 2x w tyg. - Kinga Szablowska

Pilates Solvay 2x w tyg. - Kinga Szablowska

Kategoria

fitness / inne

Opis

Trening całego ciała, system ćwiczeń inspirowany jogą, tańcem i ćwiczeniami siłowymi. To trening mięśni głębokich - ćwiczenia, które wzmacniają, rzeźbią i wysmuklają ciało. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała. Jest treningiem "dobrego samopoczucia". Ćwiczenia bez stresu wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój, poprawiają naszą sprawność i wygląd naszego ciała.

Prowadząca:
Kinga Szablowska - Zawodowa tancerka, absolwentka pedagogiki baletu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w zakresie tańca klasycznego, tańca współczesnego oraz technik wspomagających ( streching, barre au sol ) dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Autorka licznych choreografii, w tym nagradzanych w konkursach tanecznych w Polsce i poza granicami kraju. Od 14 lat pracuje również jako instruktor pilates.

Cena za zajęcia dwa razy w tygodniu: 90 zł/ 450 zł / 900 zł
*miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również