Lista zajęć David Benn Majcher Sport i rekreacja: Capoeira dla dzieci (4 -10 lat) NOWOŚĆ

Sport i rekreacja: Capoeira dla dzieci (4 -10 lat) NOWOŚĆ

Kategoria

fitness / inne

Opis

Capoeira dla dzieci
Powól swojemu dziecku przenieść się na chwilę do kolorowej Brazylii by odkryć i rozwijać własne możliwości. Zajęcia ruchowo-muzyczne bazujące na brazylijskiej sztuce walki- Capoeira. Program zajęć został opracowany przez profesjonalnego instruktora Capoeira i dostosowany do psychoruchowych predyspozyji oraz zainteresowań maluchów. W programie między innymi: wiele zabaw ruchowych, podstawy Capoeira, gra na instrumentach przywiezionych z Brazylii i wiele innych.Zatem zapraszamy do nas na capoeirę nazywaną najpiękniejszą spośród wszystkich sztuk walki. Korzeniami sięga Brazylii i charakteryzuje się bardzo rytmicznymi, a przy tym akrobatycznymi formami. Jej istotą są elementy tańca, które wpływają na płynność wykonywanych ruchów, a tym samym na nieprzewidywalność ataków.

Zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych:
grupa 4-6 lat - zajęcia raz w tygodniu 50 minut, czwartki godzina 16.00-16.50
grupa 7-10 Lat - zajęcia raz w tygodniu 50 minut, czwartki godzina 17.00-17.50

Pierwsze zajęcia 15 września!

*Opłata 70 zł/ 280 zł/ 560 zł
opłata miesięczna/semestralna/roczna

**Prowadzenie: David Benn Majcher (Instruktor Panda)- rodowity Brazylijczyk, cwiczy Capoeirę od 5 roku życia. Uważa, że Capoeira jest: tańcem, sztuką walki, magią, sportem i muzyką. To wyraz kultury brazylijskiej, esencja w której mieszają się wszystkie te składniki.

Ważne: Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.
 
Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!

Informacja:
Krakowska Karta Dużej Rodziny (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również